Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

NBA Blue Air-Val International dla mężczyzn

NBA Blue Air-Val International dla mężczyzn

wodny

NBA Blue marki Air-Val International to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są herbata, zielone jabłko, gorzka pomarańcza, nuty przyprawowe i nuty wodne; nutami serca są lawenda, cedr i fasolka tonka; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i wetyweria.

Herbata Zielone Jabłko Gorzka pomarańcza Nuty przyprawowe Nuty wodne

Lawenda Cedr Fasolka tonka

Piżmo mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about NBA Blue by Air-Val International.

NBA Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International NBA Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International NBA Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum NBA Blue marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu NBA Blue marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Versace V/S Homme Sergio Tacchini O-Zone Man Sergio Tacchini Lomani Network Cartier Roadster Histoires de Parfums 1725 Everlast Uppercut Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Jaguar Jaguar Bruno Banani Made for Men The American Line Air Force - Stealth Francesco Smalto Smalto Yves Saint Laurent Rive Gauche Pour Homme Intense