Marki » A » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

NBA Black Air-Val International dla mężczyzn

NBA Black Air-Val International dla mężczyzn

ziołowy

NBA Black marki Air-Val International to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bazylia, tymianek, pomarańcza i rozmaryn; nutami serca są szałwia, geranium i kolendra; nutami bazy są jodła, mech dębowy, wetyweria i paczula.

Bazylia Tymianek Pomarańcza Rozmaryn

Szałwia Geranium Kolendra

Jodła Mech dębowy Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about NBA Black by Air-Val International.

NBA Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International NBA Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International NBA Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum NBA Black marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu NBA Black marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 Joop! Jump Summer Temptation Sergio Tacchini Sport Ego L`Erbolario Absinthium Geir Ness Geir Ness for Men Etienne Aigner Evolution Boudicca Wode (Scent) Six Scents Six Scents Series Two 5 Richard Nicoll: Nicoll 17 Gendarme 7 Sinful Scents Vanity Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 3: La Foret Eisenberg J'ose