Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Minnie Mouse Air-Val International dla kobiet

Minnie Mouse Air-Val International dla kobiet

Minnie Mouse marki Air-Val International to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Minnie Mouse został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiaty, cytrusy, przyprawy i cytryna.

Kwiaty Cytrusy Przyprawy Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Minnie Mouse by Air-Val International.

Minnie Mouse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Minnie Mouse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Minnie Mouse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Minnie Mouse marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Minnie Mouse marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Christian Lacroix Tumulte Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds Marks and Spencer Truly Cherish Bath and Body Works Enchanted Orchid Montale Attar Pupa Very Flower Fiore di Tahiti Gale Hayman Sunset Boulevard Nicolas Danila Amazonian Gardens Yves Rocher Shafali Fleur Rare Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif