Marki » A » cytrusowe « Grupy

Mickey Mouse Air-Val International dla mężczyzn

Mickey Mouse Air-Val International dla mężczyzn

kwaśny

Mickey Mouse marki Air-Val International to cytrusowe perfumy dla mężczyzn. Mickey Mouse został wydany w 2000 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lima i cytryna.

Lima Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mickey Mouse by Air-Val International.

Mickey Mouse Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Mickey Mouse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Mickey Mouse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mickey Mouse marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mickey Mouse marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Christian Dior Eau Fraiche Comme des Garcons Energy C Lime Salvatore Ferragamo Tuscan Soul Jardin de France Citron vert Creed Citrus Bigarrade So...? So...? Into the night Penhaligon`s Eau de Cologne Sinfonia di Note Ecorce d'Orange I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Adolfo Dominguez Azahar Oriflame Aromabliss Awakening Faberlic Donna Felice