Marki » A » cytrusowe « Grupy

Disney The Lion King Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Disney The Lion King Air-Val International dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Disney The Lion King marki Air-Val International to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Disney The Lion King został wydany w 1994 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, nuty owocowe i nuty kwiatowe.

Cytrusy Nuty owocowe Nuty kwiatowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disney The Lion King by Air-Val International.

Disney The Lion King Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Disney The Lion King, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Disney The Lion King, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disney The Lion King marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disney The Lion King marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
L`Artisan Parfumeur Mandarine Tout Simplement Estée Lauder Alliage Sport Burberry Weekend for Men Le Prince Jardinier Citrus Allegro Jo Malone Grapefruit Van Gils Between Sheets Creed Orange Spice D.S. & Durga Grapefruit Bronnley Lime & Bergamot Penhaligon`s Extract of Limes I Profumi di Firenze Limone di Sicilia Ortigia Sicilia Sicilian Lime