Marki » A » kwiatowe « Grupy

Disney Minnie Air-Val International dla kobiet

Disney Minnie Air-Val International dla kobiet

Disney Minnie marki Air-Val International to kwiatowe perfumy dla kobiet. Disney Minnie został wydany w 1992 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, goździk (roślina), piżmo, jaśmin, bergamotka, róża i cytryna.

Pomarańcza Goździk (roślina) Piżmo Jaśmin Bergamotka Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disney Minnie by Air-Val International.

Disney Minnie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Disney Minnie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Disney Minnie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disney Minnie marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disney Minnie marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Victoria`s Secret Mood Yearn Tom Tailor Speedlife Woman Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Rampage Fly by Rampage Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Rochas Eau Sensuelle DSH Perfumes Dirty Rose Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum Caron Farnesiana Girard Lysval Voluspa Cult of Helios