Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Disney Minnie 2005 Air-Val International dla kobiet

Disney Minnie 2005 Air-Val International dla kobiet

Disney Minnie 2005 marki Air-Val International to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Disney Minnie 2005 został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, wanilia, brzoskwinia, jaśmin, bergamotka, róża i cytryna.

Pomarańcza Wanilia Brzoskwinia Jaśmin Bergamotka Róża Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disney Minnie 2005 by Air-Val International.

Disney Minnie 2005 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Disney Minnie 2005, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Disney Minnie 2005, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disney Minnie 2005 marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disney Minnie 2005 marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Calvin Klein Eternity Summer 2008 Boucheron Boucheron Eau Legere Gap Heaven Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Max Factor Le Jardin Lollia Breathe Marilyn Miglin Pheromone Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Promise I Gendarme 7 Sinful Scents Envious CB I Hate Perfume Cradle of Light Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010