Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Disney Fairies Air-Val International dla kobiet

Disney Fairies Air-Val International dla kobiet

tropikalny
Disney Fairies Air-Val International dla kobiet Zdjęcia

Disney Fairies marki Air-Val International to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Disney Fairies został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, mandarynka, czerwone jabłko i melon; nutami serca są jaśmin, marakuja, malina i ananas; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Grejpfrut Mandarynka Czerwone jabłko Melon

Jaśmin Marakuja Malina Ananas

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disney Fairies by Air-Val International.

Disney Fairies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Disney Fairies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Disney Fairies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disney Fairies marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disney Fairies marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Issey Miyake Eau d'Ete 2005 l'Eau d'Issey Pour Homme Air-Val International Winnie The Pooh Cereus Cereus No.4 Acqua di Biella Acqua di Biella N° 1 Billy Jealousy Illicit Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Fragonard Les Naturelles: Figuier fleur Guerlain Eau de Guerlain Memoire Liquide Soleil Liquide Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh La Bouquetiere Matins Vert CnR Create Cancer for Men