Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Disney Fairies Air-Val International dla kobiet

Disney Fairies Air-Val International dla kobiet

tropikalny
Disney Fairies Air-Val International dla kobiet Zdjęcia

Disney Fairies marki Air-Val International to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Disney Fairies został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są pomarańcza, grejpfrut, mandarynka, czerwone jabłko i melon; nutami serca są jaśmin, marakuja, malina i ananas; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Pomarańcza Grejpfrut Mandarynka Czerwone jabłko Melon

Jaśmin Marakuja Malina Ananas

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Disney Fairies by Air-Val International.

Disney Fairies Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Disney Fairies, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Disney Fairies, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Disney Fairies marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Disney Fairies marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Cologne Summer Flash Moschino Friends Men Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Azzaro Eau Belle D'Azzaro Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Agatha Ruiz de la Prada Lio Benetton Benetton Cold Lush Karma Geo. F. Trumper Eau de Portugal Caron Alpona JoAnne Bassett Colette Thymes Eucalyptus