Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet Zdjęcia Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet Zdjęcia

Candy Crush Sweet! marki Air-Val International to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Candy Crush Sweet! został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jabłko i kwiat pomarańczy; nutą serca jest róża; nutą bazy jest wanilia.

Jabłko Kwiat pomarańczy

Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candy Crush Sweet! by Air-Val International.

Candy Crush Sweet! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Candy Crush Sweet!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Candy Crush Sweet!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candy Crush Sweet! marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candy Crush Sweet! marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Perle Lancetti Etre Special Edition Entre Filles Saison 2 Crabtree & Evelyn Nadira Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Candie`s Candie`s Jeanne Arthes Sur Un Nuage Nicolas Danila Aboriginal Gardens Mango Lady Rebel Corine de Farme Hannah Montana Enrico Coveri Firenze Sugababes Tease