Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet

Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet Zdjęcia Candy Crush Sweet! Air-Val International dla kobiet Zdjęcia

Candy Crush Sweet! marki Air-Val International to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Candy Crush Sweet! został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są jabłko i kwiat pomarańczy; nutą serca jest róża; nutą bazy jest wanilia.

Jabłko Kwiat pomarańczy

Róża

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candy Crush Sweet! by Air-Val International.

Candy Crush Sweet! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Candy Crush Sweet!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Candy Crush Sweet!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candy Crush Sweet! marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candy Crush Sweet! marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Exotic Ralph Lauren Ralph Rocks Alfred Sung Bijou Maurer & Wirtz Mustang Woman Cacharel Amor Amor Eau Fraiche 2005 Louis Feraud Feraud Sunshine Eau d`Ete Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Jessica McClintock Silk Ribbons Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Kristel Saint Martin Orientalia Esprit Celebration Happy Vibes for Her Victoria`s Secret Very Sexy Now 2010 v.2