Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Air-Val International dla kobiet

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Air-Val International dla kobiet

cynamonowy

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her marki Air-Val International to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Beverly Hills Polo Club Sexy For Her został wydany w latach 2000's. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża damasceńska, cynamon, paczula i fasolka tonka.

Róża damasceńska Cynamon Paczula Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beverly Hills Polo Club Sexy For Her by Air-Val International.

Beverly Hills Polo Club Sexy For Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International Beverly Hills Polo Club Sexy For Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International Beverly Hills Polo Club Sexy For Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beverly Hills Polo Club Sexy For Her marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beverly Hills Polo Club Sexy For Her marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo La Prairie Silver Rain Yves Saint Laurent Cinema Festival Tom Ford Velvet Gardenia Guerlain Eau de Shalimar 2009 Regency Cosmetics Bal de Bain Ayala Moriel Moon Breath Roxana Illuminated Perfume Lyra Rasasi Azhaar Rasasi Mezyuna Jean Paul Gaultier Classique X Extrait En Voyage Perfumes Carmel Boheme