Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

BHPC Colors for women Air-Val International dla kobiet

BHPC Colors for women Air-Val International dla kobiet

wodny
tropikalny

BHPC Colors for women marki Air-Val International to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka, melon i liczi; nutami serca są róża, magnolia, jaśmin, heliotrop i irys; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i paczula.

Ananas Czarna porzeczka Melon Liczi

Róża Magnolia Jaśmin Heliotrop Irys

Drzewo sandałowe Wetyweria Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BHPC Colors for women by Air-Val International.

BHPC Colors for women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International BHPC Colors for women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International BHPC Colors for women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BHPC Colors for women marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BHPC Colors for women marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy Glimmering Giorgio Armani Acqua di Gio Escada Escada Moon Sparkle Givenchy My Givenchy Dream Naomi Campbell Seductive Elixir Carven Carven Couture Mojo Be Magic Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Bruno Banani Magic Women O Boticario Linda Faberlic You Nova Dream