Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

BHPC Classic for women Air-Val International dla kobiet

BHPC Classic for women Air-Val International dla kobiet

tropikalny

BHPC Classic for women marki Air-Val International to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas, czarna porzeczka i liczi; nutami serca są róża, magnolia i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wetyweria.

Ananas Czarna porzeczka Liczi

Róża Magnolia Jaśmin

Drzewo sandałowe Paczula Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about BHPC Classic for women by Air-Val International.

BHPC Classic for women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Air-Val International BHPC Classic for women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Air-Val International BHPC Classic for women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum BHPC Classic for women marki Air-Val International. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu BHPC Classic for women marki Air-Val International reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Montana Parfum d`Elle 2 Mexx Mexx XX Nice Jardin de France Diamondra Guepard Miss Guepard Space NK Tuberoli Amway Sun Dapples Marc de la Morandiere Thiara Molinard Mirea Bath and Body Works Orange Sapphire Victoria`s Secret Endless Love Sugababes Tease