Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn

Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn

Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Dark Saphir Agonist dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Dark Saphir marki Agonist to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dark Saphir został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są liść fiołka, czarny pieprz, kmin, kolendra, imbir, bergamotka, aromatyczne przyprawy, brzoskwinia i malina; nutami serca są róża, irys, jaśmin, geranium, marchew, goździk (roślina), orchidea, heliotrop i cynamon; nutami bazy są agar (oud), paczula, drzewo gwajakowe, labdanum, wanilia, olibanum i fasolka tonka.

Liść fiołka Czarny pieprz Kmin Kolendra Imbir Bergamotka Aromatyczne przyprawy Brzoskwinia Malina

Róża Irys Jaśmin Geranium Marchew Goździk (roślina) Orchidea Heliotrop Cynamon

Agar (oud) Paczula Drzewo gwajakowe Labdanum Wanilia Olibanum Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Saphir by Agonist.

Dark Saphir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agonist Dark Saphir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agonist Dark Saphir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Saphir marki Agonist. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Saphir marki Agonist reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Alexander McQueen Kingdom Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Atelier Flou Katana Perry Ellis 360° Black for Men Police Pure Police Pure DNA Homme Ayala Moriel Razala Jacomo Art Collection by Jacomo #08 DSH Perfumes Epices d'Hiver Antonio Banderas The Secret Giorgio Valenti P.U.R.E. Fiorucci Pin Up I M Spicy Kesling Sinai