Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Strip Agent Provocateur dla kobiet

Strip Agent Provocateur dla kobiet

żółtych kwiatów
Strip Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Strip Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Strip Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Strip Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Strip Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Strip marki Agent Provocateur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Strip został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są geranium, ylang-ylang i irys; nutami bazy są paczula, wetyweria, mech dębowy, ambra i piżmo.

Bergamotka

Geranium Ylang-ylang Irys

Paczula Wetyweria Mech dębowy Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Strip by Agent Provocateur.

Judith Leiber Night

Strip Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dosyć intensywny zapach z wetywerią,ylang ylangiem i piżmem na czele.
Dla mnie to piżmo nosi już pewne znamiona zwierzęcości.
No nie lubię po prostu zionąć zbyt zwierzęcym piżmem.
Taki rodzaj piżma pasuje mi zdecydowanie do odległych czasów,gdzie chodzono jeszcze w długich sukniach a wietrzenie pomieszczeń,mieszkań nie było popularne.
Zapach nie rozwija się,jest dosyć monotonny bym nie powiedziała,że coś zaczyna nudą zawiewać.

Pomimo ciekawych, bardzo "moich" nut na skórze czuć głównie nieco oleistą, gęstą ambrę, pozbawioną przypraw i typowego dla niej zwierzęcego charakteru.

Później dołączają lekkie, drzewne nuty i pudrowe piżmo.

Ładny zapach, niespecjalnie jednak ciekawy. Klasyczny Agent P. i Maitresse to perfumy intrygujące, zgodnie z nazwą nieco prowokacyjnie cielesne. A tu jest przyjemnie, bezpiecznie i nudno.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Strip, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Strip, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Strip marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Strip marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Comme des Garcons Odeur 53 Al-Rehab Mubakhar Princesse Marina De Bourbon Asteria Tommy Bahama Tommy Bahama Baldinini Baldinini Indult Isvaraya Neil Morris Gotham Bond No 9 Astor Place Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Gap Close Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Lulu Beauty Starlet