Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Petale Noir Agent Provocateur dla kobiet

Petale Noir Agent Provocateur dla kobiet

wodny
Petale Noir Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Petale Noir marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Petale Noir został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są lotos, magnolia, liść fiołka, hiacynt, mandarynka i bergamotka; nutami serca są róża, ylang-ylang, neroli, heliotrop, osmantus, korzeń irysa, konwalia i; nutami bazy są skóra, imbir, ambra, liść tytoniu, paczula, mech dębowy, wetyweria, drzewo sandałowe, cedr, labdanum, piżmo i benzoes.

Lotos Magnolia Liść fiołka Hiacynt Mandarynka Bergamotka

Róża Ylang-ylang Neroli Heliotrop Osmantus Korzeń irysa Konwalia

Skóra Imbir Ambra Liść tytoniu Paczula Mech dębowy Wetyweria Drzewo sandałowe Cedr Labdanum Piżmo Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Petale Noir by Agent Provocateur.

Petale Noir Recenzje Perfum

Mieszanka kwiatów, które trudno mi wyodrębnić, z dominującą zielono – wytrawną, kwaśną nutą, której szczerze nie cierpię. Według składników to liście fiołka odpowiadają za tę nutę. Czasami na krótko pojawia się szafran i wtedy odrobinę przypomina mi klasycznego Agenta.

Nazwa nieadekwatna – nie ma w nim nic "Noir". Najsłabszy z zapachów AP, jakie miałam okazję przetestować.

agusia12321
agusia12321

Odnoszę wrażenie, że coś komuś ewidentnie pomyliło się.
Otóż spieszę z wyjaśnieniem, perfumowa piramida uległa przeszeregowaniu;
W górnych nutach wyczuwam zdecydowanie benzoes z odrobinką tytoniu i skóry, zaś potem do głosu są dopuszczone ylang - ylang, róża, heliotrop.
Z upływem czasu zapach uspokaja się, wycisza, i tutaj podoba mi się najmniej, bo czuję kwiaty takie jak:
lotos, magnolię, hiacynt.
Zapach w pierwszym zetknięciu z otoczeniem jest słodki, miękki, ale na skórze nuty pięknie wibrują, pokazują bogactwo składników.
Kolor flakonu trafiony w dziesiątkę, określa poniekąd doznania jakie nas czekają po zaaplikowaniu perfumy.
Projekcja przeciętna.
Trwałość również przeciętna.

Beata Maria
Beata Maria

bardzo konkretny,mocny chociaż, w pierwszej chwili miałam skojarzenie z - proszkiem do prania...Póxniej to się uspokaja i zaczynają pulsować kwiaty lekkiego orientu. zapach zaczyna nabierać klimatu. Nie jestem w stanie po pierwszym teście nadgarstkowym wyrożnić poszczególnych nut.Mam wrażenie że jak na karuzeli co chwila zmieniają się.Nie jest to jednak złe. mam ochotę na testy globalne:-). Flakon typowy dla AP.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Petale Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Petale Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Petale Noir marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Petale Noir marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Givenchy Ange ou Demon Slava Zaitsev Maroussia Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Aquolina Pink Sugar Sensual Yves Saint Laurent Saharienne Chloe Love Eau Intense Agent Provocateur Agent Provocateur Thierry Mugler Womanity Thierry Mugler Alien Calvin Klein Euphoria Roberto Cavalli Roberto Cavalli Exotica Jil Sander Sensual Jil Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Carolina Herrera 212 Sexy Queen Latifah Queen by Queen Latifah Guerlain Shalimar Jil Sander Jil