Marki » A » kwiatowe « Grupy

Maitresse Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

Maitresse Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

Maitresse Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Maitresse Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Maitresse Eau Provocateur marki Agent Provocateur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Maitresse Eau Provocateur został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, ylang-ylang, jagody acai, zielone jabłko i liść czarnej porzeczki; nutami serca są mimoza, irys, jaśmin wielkolistny i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, fasolka tonka, cedr, piżmo i wanilia.

Bergamotka Grejpfrut Ylang-ylang Jagody acai Zielone jabłko Liść czarnej porzeczki

Mimoza Irys Jaśmin wielkolistny Róża

Drzewo sandałowe Ambra Fasolka tonka Cedr Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maitresse Eau Provocateur by Agent Provocateur.

Maitresse Eau Provocateur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Maitresse Eau Provocateur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maitresse Eau Provocateur marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maitresse Eau Provocateur marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Occitane en Provence Cherry Blossom Estée Lauder Bali Dream Ellen Tracy Inspire Puma Flowing Free Women Shu Uemura Fleur de Rose Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Pacifica Lotus Garden Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley REN Rosa Maya Costes Costes 2 Norma Kamali Zagara Simone Cosac Profumi Bianca