Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

L’Agent Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

L’Agent Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

L’Agent Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia L’Agent Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

L’Agent Eau Provocateur marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. L’Agent Eau Provocateur został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, nuty zielone, brzoskwinia, czerwone jabłko i melon; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, tuberoza, frezja, róża i magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, paczula i ambra.

Bergamotka Mandarynka Nuty zielone Brzoskwinia Czerwone jabłko Melon

Jaśmin Ylang-ylang Tuberoza Frezja Róża Magnolia

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Agent Eau Provocateur by Agent Provocateur.

Murmure

L’Agent Eau Provocateur Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur L’Agent Eau Provocateur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur L’Agent Eau Provocateur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Agent Eau Provocateur marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Agent Eau Provocateur marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Crystal Chic Givenchy Hot Couture Collection No.1 Robert Piguet Baghari 2006 Calypso St. Barth Jala Ormonde Jayne Ta'if Chiara Boni Tango MDCI Parfums Enlevement au Serail Antoine & Lili Holy Champa Allegri Allegri Smell Bent Monaco-Dependant Simone Cosac Profumi Trama Bourjois Clin d'Oeil Passionate