Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Fatale Pink marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fatale Pink został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są tangeryna, yuzu i bita śmietana; nutami serca są różowy lotos, kamelia i bieluń; nutami bazy są piżmo, bambus i szafran.

Tangeryna Yuzu Bita śmietana

Różowy lotos Kamelia Bieluń

Piżmo Bambus Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale Pink by Agent Provocateur.

Eclat d’Arpège

Fatale Pink Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Fatale Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Fatale Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale Pink marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale Pink marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Antonio Banderas Diavolo per Donna Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Carla Fracci Salome' Domenico Caraceni Loren Luciano Soprani Solo Amore Jeanne Arthes Made In Love Guerlain Eau de Shalimar 2009 Viktor&Rolf Flowerbomb La Vie En Rose Xerjoff Esquel Betty Boop Betty Boop Frederic Malle Portrait of a Lady