Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet

Mam: 2 Chcę: 3

Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Pink Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Fatale Pink marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fatale Pink został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Delville. Nutami głowy są tangeryna, yuzu i bita śmietana; nutami serca są różowy lotos, kamelia i bieluń; nutami bazy są piżmo, bambus i szafran.

Tangeryna Yuzu Bita śmietana

Różowy lotos Kamelia Bieluń

Piżmo Bambus Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale Pink by Agent Provocateur.

Eclat d’Arpège

Fatale Pink Recenzje Perfum

Fatale Pink by Agent Provocateur 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Parfum 1oz
29.33 USD
Agent Provocateur Fatale Pink eau de parfum for women 1 oz
Agent Provocateur Fatale Pink eau de parfum for women 1 oz
FragranceX.com
33.75 USD
Agent Provocateur Fatale Pink Perfume by Agent Provocateur, 3.4 oz Eau De Parfum Spray for Women
Eau De Parfum 3.3oz
Agent Provocateur Fatale Pink eau de parfum tester for women 3.3 oz
Agent Provocateur Fatale Pink eau de parfum tester for women 3.3 oz
FragranceNet.com
40.99 USD
Agent Provocateur Fatale Pink by Agent Provocateur Eau de Parfum Spray 3.4 oz Tester for Women
FragranceNet.com
49.99 USD
Agent Provocateur Fatale Pink by Agent Provocateur Eau de Parfum Spray 3.4 oz for Women

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Fatale Pink, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Fatale Pink, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale Pink marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale Pink marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rance 1795 Rouge Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Bijan Bijan Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Yves Rocher Clea Nez a Nez Bal Musque Calvin Klein CK IN2U Her Collectables Lalique Cascade Limited Edition 2010 Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie Rasasi Azhaar Lush Tuca Tuca Lulu Guinness Pink Pearls