Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 11

lekko korzenny
skórzany
Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Fatale Intense marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fatale Intense został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lukrecja, papryczka chili i jeżyna popielica; nutami serca są lotos, magnolia champaka i czerwona róża; nutami bazy są skóra, ambra i wanilia.

Lukrecja Papryczka chili Jeżyna popielica

Lotos Magnolia champaka Czerwona róża

Skóra Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale Intense by Agent Provocateur.

Fatale Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Fatale Intense , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Fatale Intense , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale Intense marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale Intense marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cartier Panthere Estée Lauder Tuscany Per Donna Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Alviero Martini Geo Donna Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies Escada Incredible Me Stephanie de Saint-Aignan L`eau Nirique Bebe Bebe Gucci Gucci Guilty Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco S.T. Dupont Miss Dupont Parfums de Coeur Sexiest Fantasies On The Prowl