Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet

Mam: 3 Chcę: 16

lekko korzenny
skórzany
Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Fatale Intense marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fatale Intense został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lukrecja, papryczka chili i jeżyna popielica; nutami serca są lotos, magnolia champaka i czerwona róża; nutami bazy są skóra, ambra i wanilia.

Lukrecja Papryczka chili Jeżyna popielica

Lotos Magnolia champaka Czerwona róża

Skóra Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale Intense by Agent Provocateur.

Fatale Intense Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Fatale Intense , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Fatale Intense , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale Intense marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale Intense marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum L`Artisan Parfumeur Tea for Two Robert Piguet Baghari 2006 L`Artisan Parfumeur Seville a l`Aube Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle L`Artisan Parfumeur Caligna Tom Ford Black Orchid Serge Lutens La Fille de Berlin Lalique Lalique Le Parfum Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Annick Goutal Vanille Exquise Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Flower by Kenzo Oriental Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Jean Paul Gaultier Ma Dame Estée Lauder Amber Mystique Penhaligon`s LP No:9 Thierry Mugler Womanity