Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Fatale Intense Agent Provocateur dla kobiet

Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet

lekko korzenny
skórzany
Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Fatale Intense  Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Fatale Intense marki Agent Provocateur to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Fatale Intense został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są lukrecja, papryczka chili i jeżyna popielica; nutami serca są lotos, magnolia champaka i czerwona róża; nutami bazy są skóra, ambra i wanilia.

Lukrecja Papryczka chili Jeżyna popielica

Lotos Magnolia champaka Czerwona róża

Skóra Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale Intense by Agent Provocateur.

Fatale Intense Recenzje Perfum

Cass
Cass

Mam problem z tym zapachem. Długo się wahałam i w końcu kupiłam w ciemno - dosłownie, bo internet milczy. Nuty wydały mi się ciekawe, ale post factum mocno się rozczarowałam (choć jeszcze go nie przekreśliłam).

Zapach jest słodko-ostry, prowokujący, nawet nieco wulgarny. Intryguje - z pewnością. Intryguje, jak można tak sPIEPRZYĆ. To zapewne sprawka tego chilli. I tak właśnie się czuję - jakbym otworzyła paczuszkę indyjskiego chilli - ostre, suche, duszące, "zapierające dech w piersiach" chilli. I do tego coś mocno słodkiego, równie duszącego - malina? Nie wiem, gdzie ta wanilia, którą uwielbiam. Lukrecja? Ambra? Serio? Na mnie czuć tylko miks rozsypanego, sproszkowanego chilli i intensywnego ekstraktu chemicznej maliny.
Efekt końcowy jest intensywny, mdlący i męczący, na pewno niejadalny.Prowokuje, i owszem, ale niestety - głównie mdłości. Rankowo-łóżkowe pachnidło to to na pewno nie jest - chyba, że dla ekskluzywnej prostytutki.

Chociaż ta opinia jest mocno krytyczna, nadal próbuję się z AFP przeprosić. Mam z nim problem: jednocześnie jestem zainteresowana - i rozczarowana; lubię i nienawidzę. Co jakiś czas przytykam noc do nadgarstka, ale od razu mnie odtrąca to malinowe chilli, zwiastując rychła migrenę przy zbyt intensywnym "niuchnięciu". Szkoda. A mogłam kupić Lalique;)

EDIT: Odkryłam jego przeznaczenie!!! Trzeba go używać... pod prysznic! (na igraszki z partnerem?;) Dopiero w oparach buchającej pary znad gorącej wody rozwija się całkiem przyjemnie (ale ostrzegam - zmyć killera ciężko! Próbowałam trzykrotnie, rożnymi żelami, nawet się nabalsamowałam, a i tak czuję cholerę... choć już zdecydowanie mniej intensywnie, więc łaskawie mogę wybaczyć, bo te śladowe ilości suchego chilli w końcu stały się dosyć znośne)

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Fatale Intense , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Fatale Intense , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale Intense marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale Intense marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Tea for Two Robert Piguet Baghari 2006 L`Artisan Parfumeur Seville a l`Aube Christian Dior Hypnotic Poison Eau Sensuelle L`Artisan Parfumeur Caligna Tom Ford Black Orchid Serge Lutens La Fille de Berlin Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Lalique Lalique Le Parfum Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Annick Goutal Vanille Exquise Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Flower by Kenzo Oriental Guerlain L'Instant de Guerlain Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Safran Troublant Jean Paul Gaultier Ma Dame Penhaligon`s LP No:9 Juicy Couture Couture Couture Luxury Edition Estée Lauder Amber Mystique