Marki » A » kwiatowe « Grupy

Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet

dymny
Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Eau Provocateur Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Eau Provocateur marki Agent Provocateur to kwiatowe perfumy dla kobiet. Eau Provocateur został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są cytrusy i czerwone jagody; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy i konwalia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i mirra.

Cytrusy Czerwone jagody

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Konwalia

Fasolka tonka Wanilia Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Provocateur by Agent Provocateur.

Eau Provocateur Recenzje Perfum

newelka
newelka

Perfumy zdominowane przez słodką woń palonej mirry na podbiciu z cytrusów (nadających odświeżenia) i przygładzone kwiatami, połączone w całość nieco mydłowym piżmem. Odrobinę jakby retro i to w tym bardzo dobrym znaczeniu - nadającym indywidualizmu nie babcinego wydźwięku. Seksowne, intymne, mi przywodzą na myśl czarną obcisłą skórę. Wieczorowe albo całodzienne zimowe. Mocny zawodnik.

Dla kobiet lubiących kadzidełkowate wonie, cięższy kaliber, nie bojące się retro sznytu.
Robią wrażenie.

dychotomja
dychotomja

Zacznę od tego, że zaliczyłabym Eau Provocateur raczej do szyprów niż do kwieciuchów. Początek pobrzmiewa na mojej skórze trochę retro, rzekłabym, że mydlanie. Gdzieś w tle pobrzmiewa metaliczna nuta przełamana owocową cierpkością. Ale po chwili wybija się mirra i, dałabym głowę, kadzidło, choć nie ma go w składzie! Mam wrażenie, że są bardzo podobne do Agent Provocateur L'Agent, ale bez ich finalnej słodkości.
I jeszcze pieprz, który wwierca się w nos (aż prosi się żeby napisać, przepraszam wrażliwszych, "wpieprza"...)
Te perfumy są niepokojąco intrygujące (lub, jak kto woli, intrygująco niepokojące ), fascynujące i zmysłowe.
Subtelne i nachalne jednocześnie.
Mając je na sobie czuję się ponętna i seksowna, po prostu jak Prowokująca Agentka ;)

monika690
monika690

Zgadzam się z ewikonką, mocny zawodnik z tego agenta. Niby różowy falkonik, pastelowy, przezroczysty a w środku zawodnik wagi ciężkiej. Daje po nosie mirrą, ja czuję też paczulę. Kwiaty i cytrusy w niewielkich ilościach i dużo piżma. Ten zapach ma w sobie coś z niszy, nie żartuję. Myślę, że zapach przeznaczony dla wielbicielek gatunku :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Eau Provocateur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Eau Provocateur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Provocateur marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Provocateur marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Agent Provocateur L'Agent Guerlain Shalimar Parfum Initial Lolita Lempicka Si Lolita Thierry Mugler Womanity Calvin Klein Obsession Prada Infusion d'Iris Giorgio Armani Emporio Armani Lei Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Al-Rehab Nebras Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Estée Lauder Sensuous Madonna Truth or Dare Estée Lauder Sensuous Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Torrente L`Or de Torrente Slava Zaitsev Maroussia DSQUARED² Potion for Women Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Chanel Coco Noir