Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Diamond Dust Edition Agent Provocateur dla kobiet

Diamond Dust Edition Agent Provocateur dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Diamond Dust Edition Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Diamond Dust Edition Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia Diamond Dust Edition Agent Provocateur dla kobiet Zdjęcia

Diamond Dust Edition marki Agent Provocateur to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Diamond Dust Edition został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christian Provenzano. Nutami głowy są magnolia i szafran indyjski; nutami serca są gardenia, wetyweria, marokańska róża i egipski jaśmin; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Magnolia Szafran indyjski

Gardenia Wetyweria Marokańska róża Egipski jaśmin

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diamond Dust Edition by Agent Provocateur.

Diamond Dust Edition Recenzje Perfum

Lizbet
Lizbet

DD to zapach przedziwny, mamy tu mieszaninę białych kwiatów: w nucie głowy przede wszystkim gardenię i trochę jaśminu i magnolii, co daje trochę niedzisiejeszy posmak, dawnych wód toaletowych. Do tego dodana róża, która gra główną rolę, co z jednej strony potęguje efekt "dawności" z drugiej nadaje kompozycji charakteru. Do tego trochę piżma. Te składniki to sztampa do kwadratu. Ale by było ciekawiej dodano też trochę wetywerii i cedru by całość była lekko wznosząca i nie pudrowa, a jednocześnie uwypukliła różę. A ta faktycznie zagrana jest tu wyjątkowo pięknie. Wciąż mamy jednak klasykę. I teraz niespodzianka: pojawia się szafran. Z jednej strony, to trochę taki kwiatek do kożucha, ale z drugiej wprowadza trochę zamieszania i w efekcie broni całą kompozycję. Dzieje się tu dzięki niemu coś ciekawego, niepokojącego.

Teraz trochę o user experience, bo w tym wypadku trzeba. W różowym kartoniku znajduje się srebrne pudełeczko a la szkatułka. W nim wyściełane tkaniną miejsce na buteleczkę w kształcie granatu. Jeszcze tylko musisz zdjąć zawleczkę z dwoma "diamencikami" i już! Perfumy mają w sobie brokat, przez co zostawiają na skórze delikatną poświatę - to zdecydowanie wyklucza je z dziennego użycia, ale chyba w zamyśle producenta i tak miał to być zapach wieczorny, "ubierający skórę" tam gdzie nie jest ona zakryta bielizną.

Doznania olfaktoryczne: piątka. Ale polecam testy, bo to nie jest zapach dla każdego.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agent Provocateur Diamond Dust Edition, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agent Provocateur Diamond Dust Edition, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diamond Dust Edition marki Agent Provocateur. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diamond Dust Edition marki Agent Provocateur reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Police Eyes For You Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Jovoy Paris Poudre Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Salvador Dali Daring Gold Gres Fleur de Cabotine Dorin Un Air de Paris Sonoma Scent Studio Voile de Violette DL & Co Thorn Apple Gap Close Cliff Richard Dream Maker Max Azria BCBGirls Star