Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

L`Amour A Paris Agatha dla kobiet

L`Amour A Paris Agatha dla kobiet

lekko korzenny
żółtych kwiatów
L`Amour A Paris Agatha dla kobiet Zdjęcia L`Amour A Paris Agatha dla kobiet Zdjęcia L`Amour A Paris Agatha dla kobiet Zdjęcia

L`Amour A Paris marki Agatha to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. L`Amour A Paris został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Philippe Bousseton. Nutami głowy są różowy pieprz, róża skalna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są róża, magnolia champaka i brzoskwinia; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe i białe piżmo.

Różowy pieprz Róża skalna Liść czarnej porzeczki

Róża Magnolia champaka Brzoskwinia

Wanilia Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Amour A Paris by Agatha.

L`Amour A Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha L`Amour A Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha L`Amour A Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Amour A Paris marki Agatha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Amour A Paris marki Agatha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jesus Del Pozo In Black Givenchy Jardin d'Interdit Naomi Campbell Cat Deluxe Guess Guess By Marciano Donna Karan DKNY Summer 2008 Avon Wink Guepard Miss Guepard Lancome Tresor Sheer Fragrance Ella Mikao Yujin Ectasy Gres Grain de Folie Lomani Best Lady Paul Smith Paul Smith Rose Summer Edition 2011