Marki » A » orientalne « Grupy

Imperial Jade Men Agatha dla mężczyzn

Imperial Jade Men Agatha dla mężczyzn

Imperial Jade Men Agatha dla mężczyzn Zdjęcia

Imperial Jade Men marki Agatha to orientalne perfumy dla mężczyzn. Imperial Jade Men został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Drom. Nutami głowy są lawenda, czarna porzeczka, winogrona, migdał i miód; nutami serca są jaśmin, lilia wodna, drzewo sandałowe, heliotrop, korzeń irysa, stefanotis, fiołek, cedr i sekwoja kalifornijska; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, wanilia i piżmo.

Lawenda Czarna porzeczka Winogrona Migdał Miód

Jaśmin Lilia wodna Drzewo sandałowe Heliotrop Korzeń irysa Stefanotis Fiołek Cedr Sekwoja kalifornijska

Ambra Fasolka tonka Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imperial Jade Men by Agatha.

Imperial Jade Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Imperial Jade Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Imperial Jade Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imperial Jade Men marki Agatha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imperial Jade Men marki Agatha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Annick Goutal Myrrhe Ardente Oriflame Precious Eau de Parfum Mauboussin Mauboussin Topaze Jovoy Paris Oriental Montale Aoud Ambre Diptyque Eau Lente Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Nomad Tea E. Coudray Ambre et Vanille Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Jardin de France Ambree Houbigant Monsieur Musk Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre