Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

Hearts & Flowers marki Agatha to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ogórek, nuty wodne i zielona trawa; nutami serca są bez, piwonia, fiołek i konwalia; nutami bazy są białe drzewa i piżmo.

Ogórek Nuty wodne Zielona trawa

Bez Piwonia Fiołek Konwalia

Białe drzewa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hearts & Flowers by Agatha.

Hearts & Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Hearts & Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Hearts & Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hearts & Flowers marki Agatha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hearts & Flowers marki Agatha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Missoni Missoni Acqua Mypa Madonna Nudes 1979 Jean's Montana Montana en Turquoise Adidas Natural Vitality Giorgio Armani Acqua di Gioia Susanne Lang Sula Lily Lotus Nazareno Gabrielli Nazarenogabrielli Liz Claiborne Curve Wave Mazzolari Marina Ebba Los Angeles Miss Marisa Michel Germain Deauville Bobbi Brown Beach