Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

wodny

Hearts & Flowers marki Agatha to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ogórek, nuty wodne i zielona trawa; nutami serca są bez, piwonia, fiołek i konwalia; nutami bazy są białe drzewa i piżmo.

Ogórek Nuty wodne Zielona trawa

Bez Piwonia Fiołek Konwalia

Białe drzewa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hearts & Flowers by Agatha.

Hearts & Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Hearts & Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Hearts & Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hearts & Flowers marki Agatha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hearts & Flowers marki Agatha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Cacharel Eau de Eden Issey Miyake L'Eau D'Issey Une goutte sur un Petale Lanvin Oxygene Oscar de la Renta Oscar Bamboo The Body Shop Aqua Lily Lilly Pulitzer Beachy Sarantis C-Thru Blue Opal Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Ayala Moriel l'Écume des Jours Antonia`s Flowers Sogni del Mare Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk