Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

Hearts & Flowers Agatha dla kobiet

Hearts & Flowers marki Agatha to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ogórek, nuty wodne i zielona trawa; nutami serca są bez, piwonia, fiołek i konwalia; nutami bazy są białe drzewa i piżmo.

Ogórek Nuty wodne Zielona trawa

Bez Piwonia Fiołek Konwalia

Białe drzewa Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hearts & Flowers by Agatha.

Hearts & Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Hearts & Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Hearts & Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hearts & Flowers marki Agatha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hearts & Flowers marki Agatha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Hermes Un Jardin En Mediterranee Puma Puma Aqua Woman Reminiscence Rem Ella Mikao Yujin Aqua Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Jaguar Jaguar Fresh Woman Germaine Monteil L`Eau De Monteil Les Parfums de Rosine Ecume de Rose Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Coty Ghost Myst Bjorn Borg Love All Foxy Red Oriflame Eclipse