Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Oh La La! Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Oh La La! Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

kwaśny
tropikalny
Oh La La! Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Oh La La! Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia

Oh La La! marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Oh La La! został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Puig. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, grejpfrut i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, esencja różana i marakuja; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia i wanilia.

Czerwona pomarańcza Grejpfrut Nuty owocowe

Jaśmin Esencja różana Marakuja

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oh La La! by Agatha Ruiz de la Prada.

Oh La La! Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Oh La La!, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Oh La La!, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oh La La! marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oh La La! marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Carolina Herrera 212 on Ice 2004 L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Cologne Revillon Eau de Turbulences Springfield SPF Woman Trussardi Light Her mark. mark Instant Vacation Mirato Malizia Bon Bons Primobacio Arno Sorel Sensuelle Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks Jeanne Arthes Boum Mango