Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Love Diamonds Love Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia

Love Diamonds Love marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Love Diamonds Love został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są szampan, bergamotka, cytryna, malina i gruszka; nutami serca są piwonia, róża i kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, benzoes i paczula.

Szampan Bergamotka Cytryna Malina Gruszka

Piwonia Róża Kwiat pomarańczy

Ambra Benzoes Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Diamonds Love by Agatha Ruiz de la Prada.

Love Diamonds Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Love Diamonds Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Love Diamonds Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Diamonds Love marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Diamonds Love marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Lanvin Eclat d’Arpège Rance 1795 Eugenie Revlon Charlie Silver Mary Kay Bella Belara Erox Realm Women Van Gils Tendenza Monotheme Fine Fragrances Venezia Rio de Janeiro Passion Fruit Esprit Celebration Happy Vibes for Her Xerjoff Lua Sugababes Tease Ajmal Lure for Her