Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio marki Agatha Ruiz de la Prada to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lio został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielona trawa, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, jaśmin, grejpfrut, konwalia, cedr i cytryna.

Zielona trawa Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo Jaśmin Grejpfrut Konwalia Cedr Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lio by Agatha Ruiz de la Prada.

Lio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Lio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Lio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lio marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lio marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Thierry Mugler Mugler Cologne Davidoff Cool Water Game Happy Summer Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Arancia di Capri Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Billy Jealousy Illicit Bijan Bijan Wicked for Men Frederic Malle Bigarade concentree Creative Universe Beth Terry Te JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus Caswell Massey Verbena Nobile 1942 Estroverso