Marki » A » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio Agatha Ruiz de la Prada dla mężczyzn

Lio marki Agatha Ruiz de la Prada to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Lio został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak zielona trawa, drzewo sandałowe, ambra, mandarynka, piżmo, jaśmin, grejpfrut, konwalia, cedr i cytryna.

Zielona trawa Drzewo sandałowe Ambra Mandarynka Piżmo Jaśmin Grejpfrut Konwalia Cedr Cytryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lio by Agatha Ruiz de la Prada.

Lio Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Lio, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Lio, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lio marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lio marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Sonia Rykiel L'Eau de Sonia Rykiel Barbie Barbie Sirena Oxbow Oxbow for Men Guerlain Habit Rouge Sport Czech & Speake Citrus Paradisi O Boticario Speed Man O Boticario Uomini Sport Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Caron Alpona Demeter Fragrance Mojito Montgomery Taylor Paratus CnR Create Cancer for Men