Marki » A » kwiatowe « Grupy

Imagina Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Imagina Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

wodny
Imagina Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia

Imagina marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowe perfumy dla kobiet. Imagina został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak cyklamen, magnolia, sycylijska bergamotka, jaśmin, lotos i róża.

Cyklamen Magnolia Sycylijska bergamotka Jaśmin Lotos Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imagina by Agatha Ruiz de la Prada.

Imagina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Imagina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Imagina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imagina marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imagina marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Lauren Blue Guy Laroche Clandestine Puma Flowing Free Women Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Muguet Blanc Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Donna Karan Pure DKNY Lisa Hoffman Madagarcar Orchid DSH Perfumes LiLi Marjorie Midgarden Fragrances Summersent Susan D. Owens Child Perfume MOR Snow Gardenia