Marki » A » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

El Beso Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

El Beso Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

karmelowy

El Beso marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. El Beso został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia, cytrusy, karmel, kwiaty i wyszukane drewna.

Wanilia Cytrusy Karmel Kwiaty Wyszukane drewna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about El Beso by Agatha Ruiz de la Prada.

El Beso Recenzje Perfum

chjena
chjena

Agatha Ruiz de la Prada w wersji Beso to taka amerykańska serialowa koleżanka z sąsiedztwa. Wpada niezapowiedzianie na kawę, rozsiada się w naszym domu mimo, że niekoniecznie mamy czas i chęć na pogaduchy, nim się obejrzymy już wyjmuje z naszej szafki na słodycze puszkę z ciastkami, rozkładając je z szerokim uśmiechem na stole. Ubrana w krzykliwe kolory, w niebotycznie wysokich szpilach i z ostrym makijażem na twarzy, szczebiocze bez przerwy, sprzedając nam najnowsze plotki z okolicy. Nie mogąc wejść w słowo, potakujemy jej, nie wykazując jednak specjalnego zainteresowania rozmową. Potok słów przerywa tylko na chwilę gryz karmelowych ciastek, higienicznie pochłanianych przez umalowane na czerwono usta. W sumie tworzy to ładny obrazek, myślimy sobie znudzone, patrząc na nasz domowy stół, na którym stoi bukiet świeżych kwiatów, dzban wody z cytryną, piękna patera z ciastkami, a obok ten barwny ptak z klatki obok.

Na szczęście jej wizyta nie trwa zbyt długo - maksymalnie do godziny, w końcu musi obskoczyć jeszcze pozostałe numery mieszkań w tym bloku. Ściska nas na pożegnanie, dając dwa soczyste całusy w policzek. Minuta i już jej nie ma, są tylko niedojedzone karmelowe ciastka, kwiaty, cytrusy i odcisk szminki na naszej twarzy.

Trochę sztuczna i upierdliwa jest Agatha Ruiz de la Prada. Niby sympatyczna, nie można jej niczego zarzucić, ale ta nieszczera słodycz sprawia, że jednak jesteśmy jej obecnością zmęczone. Następnym razem będę udawać, że nie ma mnie w domu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada El Beso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada El Beso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum El Beso marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu El Beso marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Al-Rehab Al Fakhamah Rance 1795 D'Erje Fresh Cannabis Rose Kenneth Cole Reaction for Her Clean Clean Lather Sweet Years Just Me Anamor All That Matters Kenzo Unidentified Fragrance Object Sonoma Scent Studio Wood Violet Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Bill Blass Red