Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Corason Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Corason Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet

Corason Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Corason Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia Corason Agatha Ruiz de la Prada dla kobiet Zdjęcia

Corason marki Agatha Ruiz de la Prada to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Corason został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są piwonia i liść czarnej porzeczki; nutami serca są magnolia, bez i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, brzoskwinia i białe piżmo.

Piwonia Liść czarnej porzeczki

Magnolia Bez Róża

Drzewo sandałowe Brzoskwinia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Corason by Agatha Ruiz de la Prada.

Corason Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Agatha Ruiz de la Prada Corason, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Agatha Ruiz de la Prada Corason, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Corason marki Agatha Ruiz de la Prada. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Corason marki Agatha Ruiz de la Prada reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Missoni Missoni Acqua Krizia Eau de Krizia Estée Lauder Intuition Summer In Bloom The Body Shop Aqua Lily Scents of Time Nenufar Tonatto Profumi Oltre Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Ayala Moriel l'Écume des Jours Bath and Body Works Rainkissed Leaves Ebba Los Angeles Miss Marisa Nuit Bjorn Borg Love All Foxy Red Sabon Tal (Marine)