Marki » A » orientalne « Grupy

Tango Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Tango Aftelier dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów

Tango marki Aftelier to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tango został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są pomarańcza i imbir; nutami serca są kawa i magnolia champaka; nutami bazy są choya loban, tytoń leśny i fasolka tonka.

Pomarańcza Imbir

Kawa Magnolia champaka

Choya Loban Tytoń leśny Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tango by Aftelier.

Tango Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Tango, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Tango, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tango marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tango marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Avon Black Suede Mariella Burani Mariella Burani Giorgio Armani Emporio Armani For Her 2008 Kenzo Flower by Kenzo Limited Edition 2004 Fragonard Grain de Soleil Bath and Body Works Chocolate Amber The Body Shop Juba Perfume Oil Salvador Dali Dalimania Alain Delon Lyra Ajmal Mawsouf Roberta di Camerino Roberta di Camerino Pour Homme Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir