Marki » A » aromatyczno - zielone « Grupy

Shiso Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Shiso Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Shiso marki Aftelier to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są goździk (przyprawa) i zielona papryka; nutami serca są pachnotka, pandanus i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i agar (oud).

Goździk (przyprawa) Zielona papryka

Pachnotka Pandanus Geranium

Drzewo sandałowe Paczula Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shiso by Aftelier.

Shiso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Shiso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Shiso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shiso marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shiso marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Anisia Bella Ralph Lauren Polo Sport L`Occitane en Provence Lavender Eau de Toilette Guy Laroche Horizon Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Green Tea & Bamboo L`Artisan Parfumeur The Pour Un Ete L`Erbolario Verde Jardin de France Tabac Nina Ricci Signoricci O Boticario Uomini April Aromatics Throat Chakra Oil Jacques Bogart Eau Fresh