Marki » A » orientalno - przyprawowe « Grupy

Parfum de Maroc Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Maroc Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Parfum de Maroc marki Aftelier to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są szafran i galangal; nutami serca są czerwona róża turecka i gałka muszkatołowa; nutami bazy są kardamon i mirra.

Szafran Galangal

Czerwona róża turecka Gałka muszkatołowa

Kardamon Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Parfum de Maroc by Aftelier.

Parfum de Maroc Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Parfum de Maroc, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Parfum de Maroc, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Parfum de Maroc marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Parfum de Maroc marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Nu Burberry London for Men Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Cacao Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Montale Greyland Al Haramain Perfumes Al Buraq L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Fred Hayman Touch for Men Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon M. Micallef Spicy for Him Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient Segreti di Lucca Boheme