Marki » A » orientalne « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

agarowy
dymny
Oud Luban Extrait Aftelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Luban Extrait marki Aftelier to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Luban Extrait został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są Żywica elemi, pomarańcza, czerwona pomarańcza i olibanum; nutami bazy są agar (oud), opoponaks, benzoes, paczula i Żywice.

Żywica elemi Pomarańcza Czerwona pomarańcza Olibanum

Agar (oud) Opoponaks Benzoes Paczula Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Luban Extrait by Aftelier.

Oud Luban Extrait Recenzje Perfum

JAROSLAV
JAROSLAV

Ekstrakt perfum "Oud Luban" z 2012 roku to oryginalny i fascynujący twór o oleistej konsystencji attaru wykreowany z ośmiu bardzo rzadkich i niezwykle drogich esencji oudu. Jest to bardzo arabskie pachnidło otwierające się zaskakującą soczystą czerwoną pomarańczą zmieszaną z balsamicznymi lekko pikantnymi żywicami. Przypomina połączenie pomarańczowej terpentyny, palonego wosku i dymnego kadzidła, słodkich żywic ze skórzanym dodatkiem.
Hipnotyzujące doznanie!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Oud Luban Extrait, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Oud Luban Extrait, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Luban Extrait marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Luban Extrait marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Escada Escada pour Homme Rochas Byzantine Paloma Picasso Minotaure Benetton Benetton Hot Thierry Mugler Angel La Part des Anges L`Erbolario Myrrhae Jardin de France Angelique Tonino Lamborghini Mitico Nina Ricci Phileas Jeanne Arthes Guipure & Silk Frances Denney Hope Lush Black Pearl