Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Luban Aftelier dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Oud Luban Aftelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Luban marki Aftelier to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Luban został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są elemi, pomarańcza, czerwona pomarańcza i olibanum; nutami bazy są paczula, opoponaks, benzoes, agar (oud) i choya loban.

Elemi Pomarańcza Czerwona pomarańcza Olibanum

Paczula Opoponaks Benzoes Agar (oud) Choya Loban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Luban by Aftelier.

Oud Luban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Oud Luban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Oud Luban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Luban marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Luban marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chanel Allure Pour Homme Bond No 9 Bleecker Street Karl Lagerfeld Lagerfeld Classic Avon Derek Jeter Driven Black Benetton Colors de Benetton Men Bijan Bijan With a Twist for Men Matthew Williamson Incense Bois 1920 Real Patchouly Mona di Orio Oiro Aubusson man.aubusson DSH Perfumes Vintage Patchouly Les Nez Let Me Play the Lion