Marki » A » orientalno - drzewne « Grupy

Oud Luban Aftelier dla kobiet i mężczyzn

agarowy
dymny
Oud Luban Aftelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Oud Luban marki Aftelier to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Oud Luban został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są elemi, pomarańcza, czerwona pomarańcza i olibanum; nutami bazy są paczula, opoponaks, benzoes, agar (oud) i choya loban.

Elemi Pomarańcza Czerwona pomarańcza Olibanum

Paczula Opoponaks Benzoes Agar (oud) Choya Loban

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oud Luban by Aftelier.

Oud Luban Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Oud Luban, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Oud Luban, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oud Luban marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oud Luban marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Yves Saint Laurent M7 Burberry Burberry Brit for Men Giorgio Beverly Hills Giorgio for Men Avon Derek Jeter Driven Black Seven Skies Lalita Sonoma Scent Studio Winter Woods Ulric de Varens Varens Original Oriental Night Amouage Amouage Epic Man Prada Prada Intense Red Flower Organic Perfume Guaiac Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre Avon Turn 4XT