Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orchid Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Orchid Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

mydlany

Orchid Single marki Aftelier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i kwiat pomarańczy.

Orchidea Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orchid Single by Aftelier.

Orchid Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Orchid Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Orchid Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orchid Single marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orchid Single marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Limited Edition Woman Love Passport First Love Keiko Mecheri Passiflora Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Novae Plus White Gold Nina Ricci Nina Gold Edition Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Steffen Schraut Steffen Schraut Tonino Lamborghini Overall Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Black Phoenix Alchemy Lab Titania Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style G