Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Orchid Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Orchid Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

mydlany

Orchid Single marki Aftelier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak orchidea i kwiat pomarańczy.

Orchidea Kwiat pomarańczy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Orchid Single by Aftelier.

Orchid Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Orchid Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Orchid Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Orchid Single marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Orchid Single marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry Burberry Brit Lanvin Eclat d’Arpège Elizabeth Arden Sunflowers Lobogal Lobogal Gold Laura Biagiotti Venezia Pastello Jeanne Arthes Romantic Jeanne Arthes Love Generation Sexy Yves Rocher Green Summer Corine de Farme Witch Hay Lin Popy Moreni Popy Moreni de Fete Sugababes Touch Jeanne Arthes Boum Mango