Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lumiere Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Lumiere Aftelier dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Lumiere marki Aftelier to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lumiere został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak boronia, herbata, lotos, kadzidło, wiciokrzew i ambra.

Boronia Herbata Lotos Kadzidło Wiciokrzew Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lumiere by Aftelier.

Lumiere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Lumiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Lumiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lumiere marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lumiere marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code for Women Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds Montana Suggestion Eau d`Argent Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Kenzo Parfum d`Ete Reminiscence Etoile de Rem Etat Libre d`Orange Putain des Palaces Acca Kappa Glicine Ramon Molvizar Goldskin Adidas Adidas Woman Citrus Energy Cale Fragranze d’Autore Brezza di Seta Puredistance Antonia