Marki » A » kwiatowe « Grupy

Lumiere Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Lumiere Aftelier dla kobiet i mężczyzn

ozonowy

Lumiere marki Aftelier to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lumiere został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak boronia, herbata, lotos, kadzidło, wiciokrzew i ambra.

Boronia Herbata Lotos Kadzidło Wiciokrzew Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lumiere by Aftelier.

Lumiere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Lumiere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Lumiere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lumiere marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lumiere marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Caroll Caroll de Caroll Stella McCartney Stella Rose Absolute Victorio & Lucchino Carmen Guy Laroche Clandestine Juicy Couture Eau de Couture The Different Company Bois d`Iris Creed Fleurissimo Clean Clean Simply Soap Bvlgari Jasmin Noir Eau de Toilette Demeter Fragrance Red Poppies John Galliano John Galliano Eau de Toilette Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower