Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jasmine Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Single marki Aftelier to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, czerwona pomarańcza i różowy grejpfrut.

Jaśmin Czerwona pomarańcza Różowy grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Single by Aftelier.

Jasmine Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Jasmine Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Jasmine Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Single marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Single marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Echo Women Summer Fizz Lalique Commedia Victorio & Lucchino Carmen Lomani Cruiser for Women Roger & Gallet Eau de Lotus Bleu Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Toilette The Healing Garden Sheer Passion Coach Freesia Splash Jar Parfums Jardenia Prada Infusion de Tubereuse DSH Perfumes Nouveau Gardenia Daisy Fuentes Dianoche Night