Marki » A » kwiatowe « Grupy

Jasmine Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Single Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Jasmine Single marki Aftelier to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, czerwona pomarańcza i różowy grejpfrut.

Jaśmin Czerwona pomarańcza Różowy grejpfrut

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jasmine Single by Aftelier.

Jasmine Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Jasmine Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Jasmine Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jasmine Single marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jasmine Single marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Anna Sui Sui Love Yves Rocher Neonatura Souffle Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Donna Karan Donna Karan Prince Matchabelli Aviance Night Musk Aveda Desert Pure-Fume Sand Verbena Philosophy Amazing Grace Essentially Me Kuan Yin JoAnne Bassett Malmaison Puredistance Antonia Ramon Molvizar Sol Sun