Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Haute Claire Aftelier dla kobiet

Haute Claire Aftelier dla kobiet

Haute Claire marki Aftelier to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Haute Claire został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są galbanum, lima i pomarańcza; nutami serca są ylang-ylang, wiciokrzew i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są wetyweria i wanilia.

Galbanum Lima Pomarańcza

Ylang-ylang Wiciokrzew Szałwia muszkatołowa

Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Haute Claire by Aftelier.

Haute Claire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Haute Claire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Haute Claire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Haute Claire marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Haute Claire marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Princesse Marina De Bourbon LYS Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Decleor Aromantic Salvador Dali Eau de Dali Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Aramis New West for Her Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Michael Storer Genvieve Miller Harris Jasmin Vert Revlon Whimsical