Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cognac Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Cognac Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Cognac marki Aftelier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak malina, koniak, imbir, oliwka i gorzka pomarańcza.

Malina Koniak Imbir Oliwka Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cognac by Aftelier.

Cognac Recenzje Perfum

darkblueyed
darkblueyed

Dwa duze kubki czarnej, smolistej kawy i butelka Rémy Martin... Pamietam, ze mialam kilka sukienek, ktore ubostwiales- czerwona z cieplej kaszmirowej welenki, czarna z wypalanego aksamitu, biala z haftami. To bylo dwa tygodnie przed moim absolutorium, milosc jak bambosz, randka bolesna i radosna jak tajemnica rozancowa- po 14 dniach z rozami, niewiele dluzszymi od Ciebie. Dostales stypendium na Sorbonie i wyjechales. Nie chcialam Ciebie zatrzymywac, wiedzialam, ze dostales szanse. Ostatnie zaskorniaki wydalam na butelke dobrego koniaku i uczylam Cie, jak go pic. W tych perfumach jest ten koniak, bol rozstania, slodycz Twojego usmiechu. Gdy wychodziles, zaciskalam oczy i lzy mialy slaby metaliczny zapach jak oliwkowa baza perfum. Lekko pieprzny imbir osiada w nosie i wierci dziury we wspomnieniach. Pokazywalam Ci jak podgrzewac kieliszek w dloni i obserwowac rudawe zacieki na tulipanowato wygietym szkle... Potem nawet wieczor zapomnial, bylismy szczesliwi przez pare godzin.
Takie perfumy jak Cognac slusznie sa nisza i NIGDY nie powinny wpadac w rece kobiety sentymentalnej. W swojej cudownosci i doslownosci odtworzenia szlachetnej nuty alkoholowej, wyciskaja lzy z oczu i szarpia za serce. Moze i dobrze, ze nie trwaja dlugo i, ze sa tak drogie...($180 za 30ml).
Facebook znalazl Ciebie, widzialam zdjecia, mieszkasz w Paryzu- Le Quartier latin, nadal blondyn w okularach, intelektualista, samotnik. Kiedys wypije z Toba koniak do czarnej kawy na Skypie i nasza mlodosc zarumieni sie na nowo, jak malinowy deser.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Cognac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Cognac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cognac marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cognac marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Burberry Burberry Brit Sheer Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Lancetti Etre Femme Morgan Sweet Paradise Yllozure Yllozureole Jacadi Jacadi Escada Ocean Lounge Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Molinard Mirea Guess Guess Seductive