Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cognac Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Cognac Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Cognac marki Aftelier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak malina, koniak, imbir, oliwka i gorzka pomarańcza.

Malina Koniak Imbir Oliwka Gorzka pomarańcza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cognac by Aftelier.

Cognac Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Cognac, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Cognac, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cognac marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cognac marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women La Perla Io Hugo Boss Essence de Femme Lancome Tropiques Hermes Hermessence Osmanthe Yunnan Kenzo 7:15 AM in Bali Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Oscar de la Renta So de la Renta Rene Lezard Identite Satellite Corrida Oxbow Hawaiian Fantasy Florascent Aqua Aromatica Violetta