Marki » A » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cassis Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Cassis Aftelier dla kobiet i mężczyzn

rumowy
lekko korzenny

Cassis marki Aftelier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cassis został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka i rum.

Czarna porzeczka Rum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassis by Aftelier.

Cassis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Cassis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Cassis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassis marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassis marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Exte J`S Exte Woman Anna Sui Dolly Girl Torrente My Torrente Halston Unbound Geoffrey Beene Chance Opus Oils Burlesque: Siren Ulric de Varens Varens essentiel Violette Delicate Lomani Best Lady Ulric de Varens Lily Prune Love Story Faberlic You Nova Dream LR Pseudonym Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur