Marki » A » kwiatowe « Grupy

Candide Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Candide Aftelier dla kobiet i mężczyzn

dymny
Candide Aftelier dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Candide marki Aftelier to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Mandy Aftel. Nutami głowy są czarny pieprz, czerwona pomarańcza i różowy grejpfrut; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są olibanum, opoponaks i mirra.

Czarny pieprz Czerwona pomarańcza Różowy grejpfrut

Jaśmin Róża

Olibanum Opoponaks Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Candide by Aftelier.

Candide Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Candide, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Candide, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Candide marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Candide marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Flower by Cynthia Rowley EDP Mugler Mirror Mirror Collection - Dis Moi, Miroir Montana Montana Mood Sensual Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Jean Patou Amour Amour Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) biehl parfumkunstwerke eo03 Le Jardin Retrouve The Lys Halle Berry Halle Pure Orchid American Beauty Beloved Ulric de Varens UDV Pour Elle Saffron James Nani