Marki » A » aromatyczno - fougere « Grupy

Absinthe Aftelier dla kobiet i mężczyzn

Absinthe Aftelier dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Absinthe marki Aftelier to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak sosna, cedr, cytryna, piołun, nuty ziołowe i Żywice.

Sosna Cedr Cytryna Piołun Nuty ziołowe Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Absinthe by Aftelier.

Absinthe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aftelier Absinthe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aftelier Absinthe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Absinthe marki Aftelier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Absinthe marki Aftelier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Estée Lauder Lauder for Men Lacoste Eau de Sport Pino Silvestre Pino Silvestre Extreme Avon Derek Jeter Driven Etro New Tradition Nobile 1942 Lavanda Nobile Daddy Yankee Daddy Yankee s.Oliver QS by s.Oliver Male Luciano Soprani 2 Guerlain Vetiver Eau Glacee Mexx Perspective Man Toni Gard Toni Gard Man