Marki » A » kwiatowo - wodne « Grupy

Gardenia Rattan Aerin Lauder dla kobiet

Gardenia Rattan Aerin Lauder dla kobiet

morski
tuberozowy
Gardenia Rattan Aerin Lauder dla kobiet Filmy Gardenia Rattan Aerin Lauder dla kobiet Filmy
Gardenia Rattan Aerin Lauder dla kobiet Zdjęcia

Gardenia Rattan marki Aerin Lauder to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Gardenia Rattan został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są woda morska i piwonia; nutami serca są gardenia, tuberoza i kwiat gardenii tahitańskiej; nutą bazy jest piżmo.

Woda morska Piwonia

Gardenia Tuberoza Kwiat gardenii tahitańskiej

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gardenia Rattan by Aerin Lauder.

Gardenia Rattan Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Gardenia Rattan to typowo letni zapach.
Na mojej skórze pachnie figowo - za to złudzenie odpowiada pewnie mieszanka gardenii i nut zielonych.
Jest świeży, lekki i elegancko śródziemnomorski.
Łagodna figa na kwiatowej bazie.
Nic nadzwyczajnego jak na zapach z tzw. kolekcji ekskluzywnej, ale duży plus za niemałą trwałość i projekcję, jak na lekkie wakacyjne perfumy.
W samej bazie pojawia się drzewno-ziemista, lekko pleśniowa nutka. Może stąd ten Rattan :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aerin Lauder Gardenia Rattan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aerin Lauder Gardenia Rattan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gardenia Rattan marki Aerin Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gardenia Rattan marki Aerin Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Issey Miyake L'eau d'Issey Puma Puma Aqua Woman Iceberg Twice Michael Kors Island Fiji Ella Mikao Yujin Aqua Giorgio Armani Armani Code Summer Pour Femme 2010 Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 4 Daisy Fuentes Dianoche Ocean Mazzolari Marina Kristen Michele Notes Fraiches Lucy B Royal Water Lotus and Vanilla Musk Royal Apothic City Of Angels