Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 5

dymny
Evening Rose Aerin Lauder dla kobiet Filmy
Evening Rose Aerin Lauder dla kobiet Zdjęcia

Evening Rose marki Aerin Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Evening Rose został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna, róża bułgarska, róża majowa, koniak, kadzidło, pieprz i ambra.

Jeżyna Róża bułgarska Róża majowa Koniak Kadzidło Pieprz Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evening Rose by Aerin Lauder.

Rose Absolue
Eaudemoiselle de Givenchy Ambre Velours
Rose Flash
Amber Mystique

Evening Rose Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nazwa trafiona, Evening Rose to róża wieczorowa, bogata i dynamiczna.

Słodko-zielona, naturalna róża na lekko kadzidlano-alkoholowym podbiciu. To nie jest wino różane, nawet nie naleweczka, kojarzy mi się raczej z czerwonymi różami unurzanymi w porto. Jeżyna jest też wyraźna, słodko-cierpka, dodająca zapachowi ikry.
Niespodzianka: róża Aerin pachnie znajomo, w istocie jest podobna do Rose Absolue od Yves Rocher, z alkoholowo-dymnym twistem. To minus, bo nie jest całkiem oryginalna, i jednocześnie plus, bo może zastąpić wycofany wzorzec.

Wzbudza apetyt na więcej!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aerin Lauder Evening Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aerin Lauder Evening Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evening Rose marki Aerin Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evening Rose marki Aerin Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Aoud Damascus Halloween Halloween Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Animale Animale Animale Gale Hayman Sunset Boulevard Oriflame Giordani Gold Shine DSH Perfumes The Color Orange Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Rasasi Busaina Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Frances Denney Interlude Swiss Arabian Khawla