Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Evening Rose Aerin Lauder dla kobiet

dymny
Evening Rose Aerin Lauder dla kobiet Filmy
Evening Rose Aerin Lauder dla kobiet Zdjęcia

Evening Rose marki Aerin Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Evening Rose został wydany w 2013 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jeżyna, róża bułgarska, róża majowa, koniak, kadzidło, pieprz i ambra.

Jeżyna Róża bułgarska Róża majowa Koniak Kadzidło Pieprz Ambra

duża -1

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evening Rose by Aerin Lauder.

Rose Absolue
Velvet Rose & Oud

Evening Rose Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Nazwa trafiona, Evening Rose to róża wieczorowa, bogata i dynamiczna.

Słodko-zielona, naturalna róża na lekko kadzidlano-alkoholowym podbiciu. To nie jest wino różane, nawet nie naleweczka, kojarzy mi się raczej z czerwonymi różami unurzanymi w porto. Jeżyna jest też wyraźna, słodko-cierpka, dodająca zapachowi ikry.
Niespodzianka: róża Aerin pachnie znajomo, w istocie jest podobna do Rose Absolue od Yves Rocher, z alkoholowo-dymnym twistem. To minus, bo nie jest całkiem oryginalna, i jednocześnie plus, bo może zastąpić wycofany wzorzec.

Wzbudza apetyt na więcej!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aerin Lauder Evening Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aerin Lauder Evening Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evening Rose marki Aerin Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evening Rose marki Aerin Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Amouage Lyric Woman Amouage Memoir Woman Fifi Chachnil Fifi Chachnil Hermes L’Ambre des Merveilles Atelier Cologne Santal Carmin Cacharel LouLou Serge Lutens Feminite du Bois Phaedon Tabac Rouge Tom Ford Velvet Orchid Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge Molinard Habanita L'Esprit Hermes Hermessence Ambre Narguile Montale Intense Cafe Pierre Balmain Ivoire Yves Rocher Rose Oud Tom Ford Black Orchid Yves Saint Laurent Nu Ginestet Botrytis Aramis Tuscany Per Donna Mauboussin Histoire d`Eau