Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Amber Musk Aerin Lauder dla kobiet

Amber Musk Aerin Lauder dla kobiet

kokosowy
Amber Musk Aerin Lauder dla kobiet Zdjęcia

Amber Musk marki Aerin Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amber Musk został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambroksan, kokos, róża, benzoes i piżmo.

Ambroksan Kokos Róża Benzoes Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Musk by Aerin Lauder.

Wild Musk

Amber Musk Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Amber Musk wskazał mi konsultant jako jego zdaniem najlepszy zapach w kolekcji Aerin. Miał być ciepły i otulający. Dla mnie jest zdecydowanie najsłabszym i w ogóle słabym.

Bardzo chemiczna mieszanka zupełnie syntetycznych molekuł: ambroxan, vanillin i "czyste", mydlane piżmo.
Przypomina mi zapach taniego żelu pod prysznic z podnazwą "Sensual", "Luxurious" etc. albo akordu orchidei używanego w perfumiarstwie. Dla mojego nosa - okropność. Plastik i tandeta.
A trwałość i projekcja - bardzo uporczywe.

Amber Musk by Aerin Lauder 2.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aerin Lauder Amber Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aerin Lauder Amber Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Musk marki Aerin Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Musk marki Aerin Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Tocade Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur Paco Rabanne Ultraviolet Fluoressence Bath and Body Works Moonlight Path Oleg Cassini Cassini Mango MNG Cut for Woman Mary Kay Warm Amber Jeanne Arthes Luxure Annayake Miyabi Woman Guerlain Plus Que Jamais Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Madonna Nudes 1979 Pour Femme