Marki » A » orientalno - kwiatowe « Grupy

Mam: 1 Chcę: 3

kokosowy
Amber Musk Aerin Lauder dla kobiet Filmy
Amber Musk Aerin Lauder dla kobiet Zdjęcia

Amber Musk marki Aerin Lauder to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amber Musk został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambroksan, kokos, róża, benzoes, piżmo, drzewo sandałowe i konwalia.

Ambroksan Kokos Róża Benzoes Piżmo Drzewo sandałowe Konwalia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber Musk by Aerin Lauder.

Wild Musk

Amber Musk Recenzje Perfum

Maialen
Maialen

Amber Musk kupiłam w pośpiechu.Wydawał się najfajniejszy z całej serii,chociaż Evening Rose oraz Ikat Jasmine kusiły jak diabli.Ale ostatecznie postawiłam na Amber Musk,z myslą,że jak będzie ''flota i ochota'' to dokupię resztę.
Totalny strzał w stopę.Amber Musk oscyluje w klimatach Rihanna Rebl'Fleur oraz Cacharel Amor Amor.Tak układa się na mojej skórze.Dziękuję,posiadam Rebl'Fleur.Nie potrzebuję powtórki z rozrywki.Nie za taką cenę,choć sknerą nie jestem.
Zgadzam się z opinią vertigo.

vertigo
vertigo

Amber Musk wskazał mi konsultant jako jego zdaniem najlepszy zapach w kolekcji Aerin. Miał być ciepły i otulający. Dla mnie jest zdecydowanie najsłabszym i w ogóle słabym.

Bardzo chemiczna mieszanka zupełnie syntetycznych molekuł: ambroxan, vanillin i "czyste", mydlane piżmo.
Przypomina mi zapach taniego żelu pod prysznic z podnazwą "Sensual", "Luxurious" etc. albo akordu orchidei używanego w perfumiarstwie. Dla mojego nosa - okropność. Plastik i tandeta.
A trwałość i projekcja - bardzo uporczywe.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aerin Lauder Amber Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aerin Lauder Amber Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber Musk marki Aerin Lauder. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber Musk marki Aerin Lauder reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Chloe Chloe Eau de Parfum Bath and Body Works Moonlight Path Marina Picasso Chapeau Bleu Lavanila Laboratories Vanilla Blossom Arrogance Glamour Scents of Time Maya Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Carven Variations Shakira S Oriflame Mirage Givenchy Play For Her Intense