Marki » A » orientalne « Grupy

Oeillet Bengale Aedes de Venustas dla kobiet i mężczyzn

Oeillet Bengale Aedes de Venustas dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oeillet Bengale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są ostryż, cynamon, czarny pieprz, kardamon, goździk (przyprawa) i szafran; nutami serca są róża, biały pieprz, truskawka i nuty kwiatowe; nutami bazy są wanilia, balsam tolu, benzoes i labdanum.

Ostryż Cynamon Czarny pieprz Kardamon Goździk (przyprawa) Szafran

Róża Biały pieprz Truskawka Nuty kwiatowe

Wanilia Balsam Tolu Benzoes Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oeillet Bengale by Aedes de Venustas.

Oeillet Bengale Recenzje Perfum

Zgodnie z tytułem to zapach goździkowy, ale kompletnie nie w moim typie. Uwielbiam goździki w perfumach, ale wyłącznie w formie kwiatów, najlepiej złagodzonych jeszcze pudrem, piżmem i wanilią, jak w dawnych perfumach, które często stosowały ten zestaw nut. Tutaj mamy niestety goździk tylko w formie przyprawy i to tak mocny, że przypomina jakąś maść leczniczą. Dodatek pieprzu dodaje całości ostrego, męskiego charakteru.

Zupełnie nie mój zapach, a szkoda, bo spodziewałam się po nutach większej złożoności i myślałam, że się polubimy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aedes de Venustas Oeillet Bengale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aedes de Venustas Oeillet Bengale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Cartier Must de Cartier Annick Goutal Les Orientalistes - Encens Flamboyant Oriflame Precious Eau de Parfum Givenchy Oblique Rewind Prada No9 Benjoin Esteban Sensuelle Russie E. Coudray Ambre et Vanille Lavanila Laboratories Pure Vanilla Comptoir Sud Pacifique Vanille Ambre Ayala Moriel Song of Songs Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Roger Vivier L’Ambre