Marki » A » orientalne « Grupy

Oeillet Bengale Aedes de Venustas dla kobiet i mężczyzn

Oeillet Bengale Aedes de Venustas dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Oeillet Bengale został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Rodrigo Flores-Roux. Nutami głowy są ostryż, cynamon, czarny pieprz, kardamon, goździk (przyprawa) i szafran; nutami serca są róża, biały pieprz, truskawka i nuty kwiatowe; nutami bazy są wanilia, balsam tolu, benzoes i labdanum.

Ostryż Cynamon Czarny pieprz Kardamon Goździk (przyprawa) Szafran

Róża Biały pieprz Truskawka Nuty kwiatowe

Wanilia Balsam Tolu Benzoes Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Oeillet Bengale by Aedes de Venustas.

Oeillet Bengale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Aedes de Venustas Oeillet Bengale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Aedes de Venustas Oeillet Bengale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Oeillet Bengale marki Aedes de Venustas reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Creed Royal Delight Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa L`Artisan Parfumeur Patchouli Patch Jardin de France Angelique Serge Lutens Fourreau Noir L`Occitane en Provence Labdanum de Seville Agonist The Infidels Michael Storer Monk Nobile 1942 Ambra Nobile Lush Black Pearl Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen Giorgio Armani Armani Privé Ambre Orient