Marki » A » kwiatowo - zielone « Grupy

Capri Adrienne Vittadini dla kobiet

Capri Adrienne Vittadini dla kobiet

Capri marki Adrienne Vittadini to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Capri został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak irys, piżmo, mech dębowy, skórka cytryny i brazylijskie drzewo różane.

Irys Piżmo mech dębowy Skórka cytryny Brazylijskie drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Capri by Adrienne Vittadini.

Capri Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adrienne Vittadini Capri, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adrienne Vittadini Capri, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Capri marki Adrienne Vittadini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Capri marki Adrienne Vittadini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete Annick Goutal Le Chevrefeuille Tous Green Purpurine Givenchy Insence Ultramarine Ice Cube Hermes Eau D`Orange Verte Lili Bermuda Coral CB I Hate Perfume Cradle of Light Marbert Energy Cale Fragranze d’Autore Allegro con Brio Creed Aubepine Acacia Callaghan Lilith En Voyage Perfumes Debut de Carmel