Marki » A » kwiatowe « Grupy

AV Adrienne Vittadini dla kobiet

AV Adrienne Vittadini dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

AV Adrienne Vittadini dla kobiet Zdjęcia AV Adrienne Vittadini dla kobiet Zdjęcia

AV marki Adrienne Vittadini to kwiatowe perfumy dla kobiet. AV został wydany w 1994 roku. Nutami głowy są bergamotka, cyklamen i konwalia; nutami serca są Żółta frezja, róża majowa, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, mech, piżmo i fasolka tonka.

Bergamotka Cyklamen Konwalia

Żółta frezja Róża majowa Jaśmin Ylang-ylang

Irys Drzewo sandałowe Mech Piżmo Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about AV by Adrienne Vittadini.

AV Recenzje Perfum

Av by Adrienne Vittadini Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
Av by Adrienne Vittadini Eau de Parfum Spray 3 oz for Women
Gift Set 3oz
19.95 USD
Av Gift Set by Adrienne Vittadini Gift Set for Women Includes 3 oz Eau De Parfum Spray 3.3 Body Lotion 3.3 oz Shower Gel
21.99 USD
Av by Adrienne Vittadini Eau de Parfum Spray 3 oz Body Lotion 3.4 oz Shower Gel 3.4 oz for Women
StrawberryNET.com
34.00 USD
Adrienne Vittadini AV Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
Adrienne Vittadini AV Eau De Parfum Spray 90ml 3oz
StrawberryNET.com
Gift Set 3oz
66.50 USD
Adrienne Vittadini AV Coffret Eau De Parfum Spray 90ml 3oz Body Lotion 100ml 3.3oz Shower Gel 100ml 3.3oz 3pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adrienne Vittadini AV, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adrienne Vittadini AV, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum AV marki Adrienne Vittadini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu AV marki Adrienne Vittadini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci L'Air du Temps Oriflame Freya Azzaro Azzaro 9 Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Les Parfums de Rosine Un Zephir de Rose Kate Moss Kate Summer Time Morgane le Fay Pink Memoire Liquide Fleur Liquide Norma Kamali Jazmin Cuba Paris Cuba Jungle Snake Jeanne Arthes Cassandra Bleu Royal Apothic Versailles Afternoon