Marki » A » kwiatowe « Grupy

Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet

Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet

miodowy
Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet Zdjęcia

Adri Essence marki Adrien Arpel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adri Essence został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i biały miód.

Neroli Bergamotka

Frezja Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adri Essence by Adrien Arpel.

Adri Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adrien Arpel Adri Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adrien Arpel Adri Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adri Essence marki Adrien Arpel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adri Essence marki Adrien Arpel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Escada Escada en Fleurs Avon Pur Blanca Tom Tailor Ocean for Women Liz Claiborne Vivid Parfums Berdoues Violettes de Toulouse Eau de Parfum Bob Mackie Perhaps Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Victoria`s Secret Satin Rose de Mai Victorinox Swiss Army Swiss Army for Her Lili Bermuda Pink April Aromatics Rosenlust