Marki » A » kwiatowe « Grupy

Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet

Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet

miodowy
Adri Essence Adrien Arpel dla kobiet Zdjęcia

Adri Essence marki Adrien Arpel to kwiatowe perfumy dla kobiet. Adri Essence został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są neroli i bergamotka; nutami serca są frezja i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i biały miód.

Neroli Bergamotka

Frezja Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Biały miód

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adri Essence by Adrien Arpel.

Adri Essence Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Adrien Arpel Adri Essence, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Adrien Arpel Adri Essence, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adri Essence marki Adrien Arpel. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adri Essence marki Adrien Arpel reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Armand Basi In Red Escada Jardin de Soleil Aqaba The Sands of Aqaba Lomani Cruiser for Women Etro Benetroessere Relent Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Pacifica Tunisian Jasmine Pacifica Lotus Garden The Body Shop Love ETC Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Benetton Gold